MENU

CENÍK

S jakoukoliv poptávkou mne vždy co nejdříve kontaktujte – ceny jsou rámcové a s každým klientem pracuji individuálně dle jeho potřeb.

Communication in English is possible and for me even quite usual.

SVATEBNÍ FOTO & VIDEO

Svatby fotím a točím po celý rok, po celé ČR i Evropě, rád za Vámi dojedu kam si budete přát. Svatba je v mém podání zpravidla celodenní, od ranních příprav, přes obřad, hostinu a svatební tradice, skupinky a portréty až do večera, obvykle tedy mezi 10 a 14 hodinami focení, od úplného rána do západu slunce.

Výsledkem mé práce je soubor cca 350-500 finálních fotografií dodaný do měsíce od svatebního dne. Svatby fotím profesionální technikou, vždy vozím dva fotoaparáty a fotografie bezpečně zálohuji – o svá data se nemusíte bát.

Spolu s focením svatby nabízím i svatební video – najmete-li mne na focení, rád Vám zajistím i kameramana. Svatby také sám natáčím, ze svatebního dne tak mohu dodat i krásně sestříhanou videoreportáž.

Pokud se Vám mé svatební fotografie líbí, rád Vám zašlu aktuální detailní nabídku včetně cen a podrobného popisu všech aspektů mé práce.
Jsem stále na telefonu i mailu, ozvěte se mi. Díky!

REPORTÁŽNÍ FOTO & VIDEO

Reportážní fotografie je velmi široký obor fotografie. Mé zkušenosti zahrnují focení konferencí a firemních akcí, politických kampaní a tiskovek, focení pro finanční instituce, státní subjekty, soukromé firmy, školy, doktory i filmaře, věřím že dokážu nafotit dobrou reportáž téměř kdekoliv. Z většiny reportážních událostí dokážu současně dodat foto i videoreportáž.

Fotografie z krátkých akcí (do 4h) dodávám standardně do 24-48h, fotografie z delších a celodenních akcí do týdne.
Reportáže lze zpracovat i EXPRES do druhého dne, požadavek na expresní zpracování akcí nad 4h je u mne za příplatek 30% z ceny zakázky.

Standardní cena za focení reportáže je 4 000,- Kč za první 1-2h focení a 750,- Kč za každou další hodinu, nabídku vždy připravuji klientovi na míru.
Fotím po celé ČR, doprava do 50 km z Prahy je zdarma, nad 50 km si účtuji 6 Kč/km.

Potřebujete-li reportážního fotografa či kameramana, jste na správném místě. Ozvěte se mi s detaily Vaší akce a určitě se domluvíme.

PORTRÉTY

V rámci portrétního focení je celá řada variant – osobní, rodinné, párové, firemní a pracovní portréty – ve zkratce, fotím vše.

Focení  lze realizovat v exteriéru, firemním či osobním interiéru či pronajatém ateliéru. Rodinné a párové fotografie nejraději fotím venku. Business portréty běžně fotím i přímo v prostorách firmy, dovezu profesionální studiová světla a dle potřeby i konstrukci s pozadím.

K portrétnímu focení je fajn mít vizážistku – Vaše potřeby v tomto směru probereme a rád pro Vás takovou službu zařídím.

Cena za set 10-30 finálních fotografií pro osobní, rodinné focení či byznysové focení jednotlivce je 4 000,- Kč, firemní focení větších týmů naceňuji individuálně.

NATÁČENÍ A STŘIH VIDEA

Natáčím reklamy, dokumenty a reportáže, rozhovory, online kurzy, hudební videoklipy, upoutávky na produkty či eventy. Každá ze zakázek je úplně jiná, cena se tedy také kalkuluje individuálně – u každého videa je třeba počítat s řadou specifických oblastí práce: kamera, střih, zvuk a zvuková postprodukce, vizážista, stylistka atd.

Mám k dispozici set kamer pro natáčení ve 4K a 120 fps, jsem schopen nahrát a masterovat zvuk, natočit rozhovory, vše sestříhat a nabarvit. Každý klient má vždy svá specifická očekávání a požadavky, máte-li tedy zájem o produkci videa pod mým vedením, napište či zavolejte a vše detailně probereme.

DALŠÍ POPTÁVKY A NABÍDKY

Přišli jste za mnou s představou o konkrétní zakázce a zjistili jste, že ji má nabídka na tomto webu vůbec nezahrnuje? Nehažte flinty do polí, rozhodně mi napište nebo zavolejte a i kdyby nebyla Vámi žádaná realizace v mých silách, mám širokou síť známých nejen z mého oboru a rád Vám doporučím kohokoliv, kdo by Vaši poptávku mohl zvládnout. Díky!