Ceník

Nabídka je platná pro termíny rezervované od 1.7.2017.

Pro informace o cenách mi prosím napište mail prostřednictvím formuláře v dolním banneru či přímo na photo@dominikkucera.com, děkuji.

 

Svatby zpravidla fotím téměř celý den, od ranních příprav, přes obřad, hostinu, skupinky, společné portréty a svatební tradice, časově cca 9-12 hodin focení. Druhá oblíbená varianta je focení včetně večerní párty a celého programu klidně do půlnoci nebo i déle, tedy 12 a více hodin. Samozřejmě se nebráním individuálnímu řešení rozsahu focení.

Svatby fotím profesionální fotografickou technikou, fotoaparáty vozím vždy dva spolu se sadou objektivů, služba zahrnuje i bezpečnou duální zálohu nafocených dat, jejich rozsáhlou editaci a retuš portrétů. 

Výsledkem mé služby je elegantní dřevěné balení s 20 tisky formátu 13x19 cm a cca 300-400 retušovanými fotografiemi na paměťovém médiu.

Fotografie dodávám do 4 týdnů od svatebního dne.

 

Harmonogram předpokládá tradiční českou svatbu, rád ho ale upravím dle Vašich přání:

1. Ranní přípravy: focení začíná ráno s přípravami nevěsty a ženicha na svatební den. Líčení, česání, zavazování korzetu, navlékání podvazku, vázání kravaty atd. – mimo příjemného úvodu do série svatebních fotek je tato část dne zásadní, abyste si na mne a můj foťák trochu zvykli. Po zbytek dne se nám bude spolupracovat snáz a lépe, než kdybych se příprav neúčastnil.

2. Obřad: z místa příprav se přesouváme do místa obřadu, předání prstýnků a prvního polibku. A samozřejmě prvních společných fotek a pár skupinovek se známými a příbuznými.

3. Hostina: je samozřejmě na Vás, jaké všechny svatební tradice zvolíte – rozbíjení talíře, společné jídlo, krájení dortu, první tanec atd. – fotím všechny a všechno.

4. Společné portréty: série stylových novomanželských portrétů. Můžeme je nafotit hned po obřadu nebo až po hostině. Pokud se svatba odehrává v horkém letním dni, je vhodné posunout společné focení do pozdějších odpoledních hodin. Ale to vše probereme na osobní schůzce, kterou si domluvíme, jakmile se mi ozvete s Vaším přáním nechat si ode mne nafotit svatbu. A ozvěte se včas, termíny se plní rychle!


 

Videozáznam ze svatby

V případě zájmu nabízím i videoreport ze svatby.
Cenu stanovíme dohodou dle rozsahu natáčení, zajišťuji já či jiný zkušený kameraman z mého týmu.